Maderoterapie v tantrickém duchu

Maderoterapie byla vyvinuta ze starověké čínské masážní techniky. Jedná se o metodu založenou na využití přírodních anatomicky tvarovaných dřevěných válečků. Jde se o velmi efektivní celostní techniku schopnou stimulovat a vyvažovat energii, snižovat stres a zmírňovat bolest svalů a kloubů. Aplikací této masáže se prokrvuje pokožka a urychluje látková výměna. Rozpohybovává se lymfatický systém, což přináší uvolnění nahromaděných toxinů a pročištění těla. Pomáhá zpevnit tělo, tvarovat a tonizovat postavu, redukovat uložený tuk. Zbavuje nerovností v podkoží a zmírňuje celulitidu – a to velmi účinně s viditelnými výsledky.

Proč v tantrickém salonu?

U nás jsme zvyklí pracovat celostně v duchu tantrických principů – absolutního přijetí klienta/ky a nehodnocení. Masírujeme vědomě, naší doménou je umění navození hluboké relaxace, tedy maderoterapie od nás bude nejen účinná, ale také velmi příjemná a uvolňující. Všechny naše masáže jsou dynamické, avšak nechybí ani vřelé pohlazení a závěrečná harmonizace.

Co maderoterapie přináší?

  • uvolnění těla a mysli
  • redukce celulitidy
  • stimulace lymfatického systému
  • odstraňování toxinů
  • tvarování a tónování těla
  • zlepšení vnějšího vzhledu pokožky
  • redukce celkového objemu

Přijměte své tělo a zodpovědnost za jeho vzhled. Maderoterapie umí zázraky. Vyzkoušejte a sami uvidíte výsledky.

Jak často chodit na maderoterapii?

Doporučuje se 5 úvodních návštěv v kratších časových rozestupech, optimálně 1x za týden. Následně postačují udržovací návštěvy 1x měsíc.

Ke komu se objednat?

PETRA – jemnější přístup, chápavé přijetí, ženské lazení a harmonizace, popovídání a sdílení, konzultace tantrických témat

JAN – méně povídání a více prostoru pro relaxaci, dynamičtější a silnější fyzický efekt, vědomý mužský dotek

Cena jedné procedury:
70 min. – 900 Kč