Míša

Potřebujete odpočinek, pocítit nový příval energie nebo chcete prožít něco nového? Energetická, jemná a pečující, taková je moje tantrická masáž.  Staví na principech vědomého doteku, vnitřního prožitku a smyslnosti. Začínáme úvodním obřadem, kde se na sebe vzájemně naladíme. Za zvuků tibetské mísy se necháte unášet nadcházejícím pocitům. Poté se položíte na futon. Budete opečováni za pomoci peříček, kožešinek, horkých ručníčků a nahřátého aroma oleje. U žen je možné zařadit kávový peeling. Před masáží si můžete dát sprchu, která z vás rituálně smyje nahromaděný stres a připraví vás na odevzdání se přicházejícího zážitku. 

Masáž je vhodná pro lidi, kteří velmi pracují a potřebují relaxovat nebo pro lidi, kteří prožívají právě náročné životní období a potřebují o sebe pečovat. Doporučuji ji i pro jedince, kteří na sobě pracují v rámci seberozvoje či pro ty, kteří prožili v minulosti nějaké trauma (domácí násilí, znásilnění, nedostatek lásky ze strany rodičů). Masáž umožňuje tyto traumata v bezpečném prostředí odžít. Poskytuje bezmezné přijetí, vědomý dotyk, něhu, lásku, péči a prostor pro emoce. Učí nás být tady a teď, přijímat své tělo i s jeho nedokonalostmi, mít se rád, poznávat se, zažívat transcendentální stavy, odbourávat stud či komunikovat o svých potřebách. Zlepšuje díky tomu partnerské vztahy a probouzí tak důležitou kundalini energii, kterou má každý z nás uloženou u kořene páteře.

Pracuji s několika druhy energií (fialový plamen, reiki), holotropním dýcháním (pomocí prohloubeného dechu navozuje stavy rozšířeného vědomí, trans stavy), bodyworkem, biosyntézou, krizovou intervencí, koučinkem či šamanskými technikami. Před masáží si můžete dát mapacho (výluh z posvátného šamanského tabáku) nebo rapé na uzemnění a spojení se sami se sebou. Masáž je díky tomu nezapomenutelný zážitkem na těle i na duši. Jsem vaším průvodcem. Nabízím smyslnou či rozšířenou terapeutickou masáž pomocí vnějšího i vnitřního de-armouringu v kombinaci se sanangou, který pomáhá rozpouštět nahromaděný emoční krunýř. U šálku pravého zeleného čaje probereme vše potřebné.

Tantra je pro mě životní cestou, která mě obklopuje. Původním povoláním jsem zdravotní sestra, v současné době pracuji jako krizový intervent. Miluji cestování, přírodu, kočky, vykládání tarotu, věnuji se práci s energiemi, duchovnímu růstu a šamanství. Prošla jsem si několika výcviky či workshopy u českých i zahraničních lektorů. Se svými kolegy vedu kurzy de-armouringu, koučinku a tantry.

 

Druhy masáží:

  • masáže mužů a žen
  • párové masáže
  • 4 ruční masáže
  • BDSM
  • relaxační masáže
  • vaginální mapování
  • de-armoring