Léčivé transformační masáže

Tantrická masáž není jen o požitku nebo objevování nových dimenzí sexuality, ale má i transformační potenciál. Vědomý láskyplný dotek je velice léčivý, navozuje pocit přijetí, bezpodmínečné lásky a upevňuje vlastní sebevědomí. Správně provedená masáž přináší důvěru, harmonii a klid a pokud spolupracujete s masírujícím, může vést až k blahodárnému stavu rozšířeného vědomí. Tím otevírá prostor k nastartování ozdravných, transformačních nebo očistných procesů. Probouzí se dřímající emoce, které si následně dovolíte svobodně projevit a odprožít. A hlavně pochopíte, proč vznikají a co je jejich spouštěčem. Navyklé vzorce a programy, podle kterých vaše tělo a mysl reagují, můžete díky tantrické práci s tělem změnit, přeprogramovat a vytvořit nové já.

Prvním krokem ke změně je zvolení záměru, se kterým do tantrické masáže vstupujete. Konkrétní definování toho, co chcete měnit a na čem bude vaše mysl i tělo pracovat. Záměr si zvolíte již při vytváření objednávky na masáž, případně ho zkonkretizujete během povídání při prvním osobním setkání.

Nejčastější záměry a témata našich klientek, které pomáháme řešit:

  • Uvolnění těla a zastavení mysli, ukotvování v přítomném okamžiku
  • Kvalitnější orgasmus, odstraňování omezujících traumat
  • Umění bezvýčitkového přijímání a realizace potřeb svého těla, nastavování zdravých hranic
  • Probouzení ženské energie

S muži nejčastěji řešíme:

  • Uvolnění těla a zastavení mysli, ukotvování v přítomném okamžiku
  • Cesta k celotělovému energetickému orgasmu
  • Aktivace mužské energie a vnitřní síly, kultivace sexuální energie

Transformační práce s tělem vyžaduje opakované setkávání. Mezi jednotlivými masážemi jsme ve stálém kontaktu pomocí emailu, vy plníte zadané „domácí úkoly“ a společně průběžně hodnotíme váš posun v oblasti vybraného záměru nebo upravujeme další body vašeho plánu tantrického rozvoje.

Jste-li připraveni v sobě něco změnit a zároveň vás oslovuje tantra a tantrické masáže, zvolte si program léčivých transformačních tantrických masáží.

Cena transformační masáže:
120 min. – 3.400 Kč
150 min. – 4.100 Kč
180 min. – 4.600 Kč

Sérií transformačních masáží vás rád provede masér Jan nebo masérka Petra.