Setkání příznivců tantry

Hravá tantra

Láká vás tantrická masáž nebo přemýšlíte o některém z nabízených tantrických kurzů a zatím vyčkáváte s objednáním nebo nevíte, zda a na který kurz se přihlásit?

Pak máme pro vás tohle jednodenní zážitkově-poznávací setkání, při kterém se bezpečnou a zábavnou formou seznámíte s naší prací a přístupem k tantře, potkáte podobně naladěné lidi, poslechnete si jejich zkušenosti, načerpáte inspiraci, ale především strávíte příjemný den plný láskyplných vědomých dotyků.

Celým dnem vás budeme s radostí provádět, program bude moderovaný, ale zároveň budete mít dostatek času pro hlubší poznávání ostatních i sebe samotných, vzájemné masírování a sdílení. Seznámíte se s vybranými prvky tantrické, kašmírské nebo taoistické masáže, vyzkoušíme různé poznávací a rozvojové hry, dechové lazení atd.

Dostanete se do kontaktu se svou myslí, tělem a hlavně s komunitou lidí, kterou zajímá tantra a vědomé masírování. Přijďte se bavit.

Společně se pokusíme odbourat mýty a předsudky, které tantru a tantrické masáže provázejí.

Délka setkání:
1 den
(od 10:00 do cca 17:30)

Cena:
600 Kč/jednotlivec
900 Kč/pár nebo kamarádská dvojice muž+žena (pokud nebudete trvat na nerozdělování, určitě se budete v průběhu dne promíchávat s ostatními)

Bližší informace získáte na tel. č. 792 333 485. Pro přihlášení prosím použijte emailovou adresu info@tantramasazeplzen.cz. V emailu nám prosím pošlete následující údaje:

  • jméno a příjmení
  • telefonní číslo
  • co vás nejvíce zajímá
  • předchozí zkušenosti s tantrou a kde (zkušenosti nejsou podmínkou)
  • v případě, že máte zájem o zařazení do společné neveřejné fb skupiny také adresu vašeho fb profilu

Rezervace je možná po uhrazení ceny kurzovného (platba probíhá převodem na účet dle zaslaných platebních údajů). Počet účastníků je omezen.