Masáže pro muže

Tantrická masáž Plzeň

TANTRICKÁ MASÁŽ

Dokonalé uvolnění a osvěžující dávku nové energie získáte absolvováním tantrické masáže pro muže. Během této masáže věnované jen vám se uvolní každičký sval na vašem těle a otevře se vám cesta k prožitku dokonalého stavu otevřeného vědomí. V tu chvíli zapomenete na čas a všechny myšlenky, budete jen tady a teď. Oděni jste jen v lehkém sarongu, který vám masérka postupně odhaluje, ne dříve, než je potřeba. Celou dobu o vás masérka pečuje s hlubokým respektem a úctou, dotýká se vás jemně, při tom používá hebké předměty, příjemné kožešinky nebo mokré horké ručníky. Díky své ženské intuici přesně vycítí, co ve který okamžik rituálu právě potřebujete, ať už jde o pohlazení ve vousech nebo pevné zatahání za vlasy. Při masírování nahřátým olejem mohou vaše unavené svaly poznat silnější hmaty a tahy zaručující jejich uvolnění a protažení.

Součástí masáže může být i masáž intimních partií anebo masáž prostaty. Masáž mužského „G bodu“ nejen přináší hluboké a intenzivní prožitky, ale má přímo léčivé účinky při předcházení rakovině prostaty či jejímu zbytnění a s ním souvisejícím poruchám erekce.

Celý rituál probíhá v prostředí stylového tantrického salonu, za svitu plápolajících svíček a relaxační hudby. Předchází mu úvodní rozhovor u čaje, během kterého vám bude vše náležitě popsáno.

Cena masáže:
90 min. – 2.100 Kč
120 min. – 2.700 Kč (nejoblíbenější)
150 min. – 3.200 Kč
180 min. – 3.800 Kč
240 min. – 4.800 Kč

BDSM RITUÁL

Klasická tantra masáž okořeněná prvky lehkého BDSM rozhýbá potlačenou energii ve vašem těle, prohřeje unavené svaly a pomůže najít hranice vašeho vnímání. Během této vzrušující masáže můžete na chvíli vystoupit ze své vůdčí mužské role a odevzdat se do rukou masérky, což je neuvěřitelně osvobozující. Vaše tělo okusí silnější hmaty a pevnější doteky, masérka místo peříček vezme do rukou bičík nebo kožené důtky. Vše probíhá v bezpečném prostředí, v úctě a hlubokém respektu. Zahrnuta je také olejová masáž celého těla, součástí rituálu může být i masáž intimních partií. Na tom, jak bude masáž probíhat, se s masérkou domluvíte při úvodním rozhovoru u čaje.

Cena masáže:
90 min. – 2.100 Kč
120 min. – 2.700 Kč
150 min. – 3.200 Kč

4 RUČNÍ MASÁŽ

Smyslná tantrická masáž prováděná současně dvěma masérkami je neobyčejným zážitkem. Vaše tělo bude zahrnuto nepřeberným množstvím nádherných doteků, které vaše mysl nebude schopna pojmout a zcela rezignuje. Tím vám umožní ponořit se do meditace a hlubšího prožitku smyslných doteků. Žádné místo na vašem těle nezůstane opomenuto. Budete se cítit jako v sedmém nebi, zcela odpojeni od vnější reality.

4 ruční masáž je třeba objednat s předstihem.

Cena masáže:
90 min. – 3.200 Kč
120 min. – 4.400 Kč
150 min. – 5.000 Kč
180 min. – 6.000 Kč