Masáže pro muže

Tantrická masáž Plzeň

Tantrická masáž dokonale uvolňuje tělo, přináší novou energii a dodává sílu. Je smyslná a osvěžující. Pomáhá intenzivněji vnímat blízkost, dotek a ovládat sexuální energii. Kterou z masáží pro muže si dopřejete vy?

Tříhodinová “Božská masáž” pro muže je nejluxusnější formou tantrické masáže. Během této masáže věnované jen vám se uvolní každý sval na vašem těle a otevře se vám cesta k prožitku dokonalého stavu otevřeného vědomí, někdy též nazývaného božského. V tu chvíli zapomenete na čas a všechny myšlenky, budete jen tady a teď. Masérka o vás bude pečovat s maximální úctou a pozorností. Součástí je i masáž intimních partií včetně masáže prostaty. Masáž mužského „G bodu“ nejen že přináší hluboké a intenzivní prožitky, ale má přímo léčivé účinky při předcházení rakovině prostaty či jejímu zbytnění a s ním souvisejícím poruchám erekce. Celý rituál probíhá v dokonalé atmosféře stylového masážního salonu za zvuků příjemné hudby, plápolajícího svitu svíček a vede k hlubokému fyzickému a psychickému uvolnění.

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 3 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

Cena: 3600 Kč

Úctu a respekt hodný krále pocítíte během dvou a půl hodinové “královské masáže”. Rituál této tantrické masáže vám uvolní každičký sval na těle a příjemně vás zrelaxuje. Masáž je svěží a dynamická, jednotlivé rituály na sebe dokonale navazují, střídají intenzitu a postupně vás dovedou k pocitu dokonalého uvolnění. Pokud si jí budete dopřávat pravidelně, můžete v sobě objevit permanentní zdroj nové životní energie. V masáži je zahrnuta masáž intimních partií (lingamu), je komplexní a nevynechává žádnou část těla. Probíhá přesně tak, jak je vám to příjemné, v maximálním respektu a úctě.

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 2,5 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

Cena: 3000 Kč

Dokonalé uvolnění a osvěžující dávku nové energie získáte absolvováním tantrické masáže pro muže. Po úvodním rozhovoru u čaje máte před sebou dlouhé dvě hodiny smyslné masáže celého těla. Oděni jste jen v lehkém sarongu, který vám masérka postupně poodhaluje, ne dříve, než je potřeba. Vše probíhá v prostředí stylového tantrického salonu, za svitu plápolajících svíček a relaxační hudby. Celou dobu o vás masérka pečuje s respektem a úctou, dotýká se vás jemně, při tom používá hebké předměty, příjemné kožešinky nebo mokré horké ručníky. Díky své ženské intuici přesně vycítí, co ve který okamžik rituálu právě potřebujete, ať už jde o pohlazení ve vousech nebo pevné zatahání za vlasy. Při masírování nahřátým olejem mohou vaše unavené svaly poznat silnější hmaty a tahy zaručující jejich uvolnění a protažení. Součástí rituálu může být i masáž intimních partií.

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 2 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

Cena: 2500 Kč

1,5 hodinové seznámení s tantrou je jemnou, ale přesto smyslnou masáží celého těla. Masérka se bude věnovat vašemu obličeji, krku, šíji, zádům, hýždím, nohám i chodidlům. Je vhodná na seznámení s prostředím a vytvoření důvěry mezi vámi a masérem či masérkou.

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 1,5 hod. masáž

Cena: 1900 Kč

Klasická tantra masáž okořeněná prvky lehkého BDSM rozhýbá potlačenou energii ve vašem těle, prohřeje unavené svaly a pomůže najít hranice vašeho vnímání. Během této vzrušující masáže můžete na chvíli vystoupit ze své vůdčí mužské role a odevzdat se do rukou masérky, což je neuvěřitelně osvobozující. Vaše tělo okusí silnější hmaty a pevnější doteky, masérka místo peříček vezme do ruky bičík nebo kožené důtky. Vše probíhá v bezpečném prostředí, v úctě a hlubokém respektu. Zahrnuta je také olejová masáž celého těla, součástí rituálu může být i masáž intimních partií.

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 2 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

Cena: 2500 Kč