NEW TANTRA SALON IN PILSEN

Proč tu jsme ?

Naším cílem je propagovat tantru a její pozitivní vliv na partnerský život a sexualitu. Snažíme se odbourávat předsudky a mýty, kterými je tento pojem opředen a šířit myšlenku tantry mezi širokou veřejnost. Tím nejefektivnějším způsobem - prakticky. Tantrická masáž je totiž dokonale srozumitelnou ukázkou toho, co tantra lidem nabízí.

Čím je moderní tantra tak přitažlivá ?

Jsme přesvědčeni, že tantra není jen pro úzkou skupinu vyvolených, ale může jí praktikovat úplně každý. Muže zcitlivuje a učí intenzivněji vnímat dotek a blízkost, pomáhá zesílit sexuální prožitky, oddálit ejakulaci anebo prožívat určitý druh vnitřního celotělového orgasmu. Ženám pomáhá se uvolnit a zcela se odevzdat, vypnout všechny myšlenky a rozpustit případné strachy. Být vědomými, být tady a teď. Do partnerského života vnáší zcela nový rozměr vnímání a hloubku společných prožitků.

Co přináší tantrická masáž ?

Tantrická masáž je příjemná, smyslná a energizující. Během rituálu dostáváte od našich masérů a masérek, průvodců vaším tantrickým prožitkem, bezpodmínečnou vědomou pozornost. Masírují a pečují o vás s vysokým respektem a úctou. Pokud si to sami dovolíte, dokáží vás svými smyslnými doteky dovést do stavu rozšířeného vědomí. Dají vám ochutnat skutečnou tantru.