Párové masáže

PÁROVÁ TANTRICKÁ MASÁŽ

Masáž určená dvěma osobám, které mají chuť společně prožít něco jedinečného a hlubokého. Smyslem tantrické masáže je probuzení sexuální energie a její rozvedení po těle, díky tomu, že tento proces absolvujete v páru, lze navodit velmi silný a dlouho trvající intimní zážitek.

Párová masáž probíhá tak, že ležíte vedle sebe a postupně si vychutnávate různé druhy vědomých doteků – od jemného hlazení až po pevnější uvolňující masážní tahy. Můžete se při tom držet za ruce. Muži se věnuje masérka, ženě masér anebo druhá masérka. Masírující dvojice vás provádí celým rituálem, pomáhá vám se uvolnit, vypnut hlavu a nenásilně vás přivádí ke správnému tempu a intenzitě dechu. Vše probíhá v bezpečné atmosféře a příjemném prostředí.

Návštěvu našeho salonu doporučujeme spojit s následnou dobrou večeří, wellness či příjemnou procházkou v přírodě.

Cena masáže:
90 min. – 4.000 Kč
120 min. – 5.000 Kč
150 min. – 6.200 Kč

ROMANTICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ PRO DVA

Potěšení z masáže si můžete užít se svojí drahou polovičkou i v lehčí, méně intimní formě. Romantická relaxační masáž je určená párům, které si chtějí odpočinout od povinností běžného dne, uvolnit tělo a mysl a ochutnat příjemné tantrické doteky bez intimností. Je vhodná také jako prvotní seznámení se s vědomým způsobem práce, našim týmem a prostředím salonu, anebo zjistit, jestli je partner či partnerka otevřen tantrické masáži, na kterou se objednáte přístě.

Cena masáže:
60 min. – 1.800 Kč

Na každém vztahu musíme neustále pracovat. Rozvíjet je třeba také sexualitu a intimní život. V průběhu času totiž vyprchává jiskření, které jsme zažívali na začátku a hrozí zevšednění a upadání do stereotypu. Tantra nám pomáhá prohlubovat a prodlužovat intimní zážitky, ovládat vzrušení, vnímat energii druhého a vhodně s ní pracovat. Tantrické milování nemusí být založeno jen na sexuálním uvolnění a upuštění páry, ale může se stát cestou k duchovní harmonii a jednotě.

Základem tantry a tantrického rozvoje je vědomý láskyplný dotek. Dotek, který odzbrojuje. Dotek v různém provedení, od jemného, něžného hlazení až po pevné smyslné sevření nebo intenzivní energické plácání nebo škrábání. Důležité je rozlišovat, kdy dotykem dáváme a kdy si bereme. Umět přečíst, jak druhý váš dotek vnímá a dokázat na to vhodně reagovat. Být ve správné vzdálenosti, vnímat energii tantrického partnera a signály, které k vám vysílá.

Chcete-li se učit tantrickému doteku a dozvědět se, v čem tkví naše tantrické rituály a masérské umění, přihlašte se do některého z nabízených kurzů. Partnerům je určen jednodenní Kurz smyslné masáže na doma, anebo obsáhlejší Rituál tantrické masáže -základní výcvik, který mohou využít jak zájemci o profesionální masérskou dráhu, tak partneři, kteří touží obohatit svůj intimní život o nové techniky a tantrické dovednosti. Zkušenějším tantrikům je určen prožitkový kurz Masáž jako cesta k transformaci. Učit se lze ve skupině i individuální formou

V každém kurzu vám vždy také ukážeme, na čem dál pracovat doma v soukromí.