Škola tantry

Naše pojetí tantrické masáže je založeno na láskyplném přístupu, přijetí, blízkosti a oboustranné otevřenosti, a to nejen fyzické, ale hlavně duševní. Klienti si na naší masáži nejvíce cení prožívaného pocitu sounáležitosti a propojení po celou dobu trvání rituálu. Pečující jemnost je příjemně vyvážena jiskrnou divokostí, která však přichází pozvolna, nenuceně a zcela přirozeně.

Tantrický rituál je složen ze dvou části, které se plynule prolínají. V první fázi se masírující zaměřuje na uvolnění těla a vypnutí mysli přijímajícího, k tomu používá příjemné techniky, jeho/její doteky se drží jasně daných pravidel, získává si důvěru a napojuje se na duši masírované/ho, která/ý postupně upadá do blaženého pasivního a odevzdaného stavu. V druhé části se začíná pracovat s energií. Masáž dostává náboj a aktivovaná sexuální energie se rozlévá do celého těla. Nastává opojný harmonický stav bez myšlenek a plynutí času.

Pro výuku masáží máme autorizaci od MŠMT. Zájemcům tedy můžeme zajistit i získání profesní kvalifikace Sportovní masér / masérka. Tu potřebuje každý, kdo to s tantrickými masážemi myslí vážně a chce se jim věnovat naplno.

Výuka u nás probíhá zábavnou a hravou formou, k dispozici máme také elearningovou aplikaci a spoustu doplňkových videomateriálů. Profesionální tantrický výcvik probíhá v pěti víkendových blocích a celkovém rozsahu 100 výukových hodin. Výcvikem provádí Jan Kolář, lektor a provozovatel tantrického studia, se svojí partnerkou.

Rádi vás zasvětíme do tantrického umění a podělíme se s vámi o své mnohaleté zkušenosti s tantrickými masážemi, vědomým dotykem a partnerskou intimitou.

Základní výcvik (I,II):

I) 13.-15. září 2024
II) 4.-6. října 2024

Navazující výcvik (III,IV,V):

III) 5.-7. dubna 2024
IV) 26.-28. dubna 2024
V) 4.-5. května 2024

Pro páry:

termín si domlouváte při telefonické objednávce

Získání kvalifikace:

20. dubna 2024
13. července 2024

Kurzy a ostatní akce probíhají většinou v prostorách masážního salonu v Havířské ul. v Plzni, v malých skupinách. Pro přihlášení na kurzy nebo pro více informací volejte Janovi na tel. +420 792 333 485 nebo pište na info@tantraspa.com.