Kurzy tantry

Naše pojetí tantrické masáže je založeno na láskyplném přístupu, přijetí, blízkosti a oboustranné otevřenosti, a to nejen fyzické, ale hlavně duševní. Klienti si na naší masáži nejvíce cení prožívaného pocitu sounáležitosti a propojení po celou dobu trvání rituálu. Pečující jemnost je příjemně vyvážena jiskrnou divokostí, která však přichází pozvolna, nenuceně a zcela přirozeně.

Náš tantrický rituál je složen ze dvou části, které se plynule prolínají a nemají mezi sebou jednoznačně definovanou hranici. V první fázi se masírující zaměřuje na uvolnění těla a vypnutí mysli přijímajícího, k tomu používá příjemné techniky, jeho/její doteky se drží jasně daných pravidel, získává si důvěru a napojuje se na duši masírované/ho, která/ý postupně upadá do blaženého pasivního a odevzdaného stavu. V druhé části se začíná pracovat s energií. Masáž dostává náboj, stoupá vzrušení a aktivovaná sexuální energie se rozlévá do celého těla. Nastává opojný harmonický stav bez myšlenek a plynutí času.

Naše tantrická škola je inspirována přístupy D. Palečkové a R. Vojíka, J. Jančové a V. Chládka, ovlivněna je také vybranými technikami a metodami havajské, kašmírské a taoistické masáže. Největší podíl na současné podobě našeho tantrického rituálu mají roky vlastní praxe a trpělivého vnímání reakcí masírovaných mužů i žen, naslouchání jejich zpětným hodnocením a hledání nejúčinějších způsobů doteku a vzájemného splynutí.

Základní kurz tantrické masáže

3. – 5. března 2023
8. – 10. září 2023

Kromě základního výcviku nabízíme také doplňkové jednodenní výukové bloky. Jedná se o rozvojové prožitkové kurzy pro partnerské dvojice či jednotlivce, ale také o vhodnou rozšiřující výuku pro profesionální maséry a masérky:

1. Dotek, který potřebuji

25. března 2023

2. Smyslná masáž - splynutí duší

6. května 2023

3. Padesát odstínů sexuality

25. června 2023

4. Intimní partnerská masáž

29. července 2023

5. Celotělový energetický orgasmus

30. září 2023

Pokud vám nevyhovuje kolektivní výuka v rámci vypsaných společných kurzů, můžete využít některou z následujících forem individuálního vzdělávání:

Individuální zážitkový kurz

termín se objednává stejně jako v případě běžné masáže

Individuální výuka

dle domluvy

Kurzy probíhají většinou v prostorách masážního salonu v Havířské ul. v Plzni, v malých skupinách.