Škola tantry

Naše pojetí tantrické masáže je založeno na láskyplném přístupu, přijetí, blízkosti a oboustranné otevřenosti, a to nejen fyzické, ale hlavně duševní. Klienti si na naší masáži nejvíce cení prožívaného pocitu sounáležitosti a propojení po celou dobu trvání rituálu. Pečující jemnost je příjemně vyvážena jiskrnou divokostí, která však přichází pozvolna, nenuceně a zcela přirozeně.

Tantrický rituál je složen ze dvou části, které se plynule prolínají a nemají mezi sebou jednoznačně definovanou hranici. V první fázi se masírující zaměřuje na uvolnění těla a vypnutí mysli přijímajícího, k tomu používá příjemné techniky, jeho/její doteky se drží jasně daných pravidel, získává si důvěru a napojuje se na duši masírované/ho, která/ý postupně upadá do blaženého pasivního a odevzdaného stavu. V druhé části se začíná pracovat s energií. Masáž dostává náboj a a aktivovaná sexuální energie se rozlévá do celého těla. Nastává opojný harmonický stav bez myšlenek a plynutí času.

V začátcích jsme se inspirovali přístupem D. Palečkové a R. Vojíka nebo V. Chládka a silně nás ovlivňovaly techniky havajské, kašmírské a taoistické masáže. Současná finální podoba nejúspěšnějšího rituálu „klasické tantrické masáže“ vychází z mnohaleté praxe a trpělivého vnímání reakcí masírovaných mužů i žen, naslouchání jejich zpětným hodnocením a hledání nejúčinějších způsobů doteku a vzájemného splynutí.

Základní kurz tantrické masáže:

3. – 5. března 2023
8. – 10. září 2023

Přednáška:

31. srpna 2023
10. října 2023

Tématický kurz:

9. prosince 2023

Tématický kurz:

29. července 2023
13. ledna 2024

30. září 2023
11. listopadu 2023

Individuální zážitkový kurz:

termín se objednává stejně jako v případě běžné masáže

Kurzy a ostatní akce probíhají většinou v prostorách masážního salonu v Havířské ul. v Plzni, v malých skupinách.

Buďte v obraze

Informování o blížících se akcích, kurzech a slevách.