Masáže pro ženy

Tantrická masáž Plzeň

Hlavními znaky tantrické masáže jsou citlivý dotek, něha a bezpodmínečná vědomá pozornost. Proto je mezi ženami tak oblíbená. Přináší harmonii do těla a osvěžuje duši. Vyberete si z naší nabídky tantrických masáží pro ženy?

Luxusní masáž pro skutečné bohyně. Během tříhodinové péče věnované jen a jen vám se uvolní každičký sval na vašem těle a otevře se cesta, na jejímž konci čeká prožitek dokonalého stavu otevřeného vědomí. Masáž se skládá z několika příjemných rituálů: zažijete různé druhy vědomých doteků, od něžných po pevné a smyslné. Zahrnuje reflexní masáž hlavy, chodidel, všech prstů i každičkého citlivého zákoutí těla. Bude o vás pečováno s něhou a plnou pozorností. Součástí může být i intimní masáž joni, volba je plně na vás, masáž lze plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. Celý rituál probíhá v dokonalé atmosféře příjemné relaxační hudby, smyslných vůní a plápolajícího svitu svíček.

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 3 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů
 
Cena: 3600 Kč

Tantrická masáž začíná úvodním rituálem pro počáteční odblokování, rozproudění zatuhlé energie a navození příjemné atmosféry i vzájemné důvěry. Přitom budete oblečena v lehkém sarongu. Následuje dlouhá uvolňující masáž celého těla, během které vás čeká hýčkání pomocí horkých ručníků, hedvábných předmětů, kožešinek i vonných olejů. Zahrnuta je relaxační masáž hlavy a reflexní masáž chodidel, nechybí dlouhé propojovací hmaty, masáž zadečku. Součástí může být i intimní masáž joni, masáž lze však plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. O tom, kde a jak se vás bude masér dotýkat, rozhodujete vy sama.

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 2 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů
Cena: 2500 Kč

Nejkratší forma tantrické masáže. Je velmi příjemná, jemná a osvěžující. Její tempo je přesně takové, které žena potřebuje pro dokonalé uvolnění. Zahrnuje masáž jemnými peříčky a kožešinkami, nechybí ale ani divočejší smyslná masáž teplým olejem. Součástí masáže není masáž intimních partií.

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 1,5 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů
 
Cena: 1900 Kč

Relaxační masáž slouží k seznámení s technikou vědomého doteku. Pohodlně se položíte na bříško, následující masáž teplým olejem zahrnuje celou zadní stranu těla od hlavy až po konečky prstů. Důraz je kladen na masáž hlavy a reflexní masáž chodidel. Vychutnávat si budete moci také lehké doteky peříčky a jemnými kožešinkami nebo se oddáte příjemnému nahřívání těla horkými ručníky. Vše probíhá při zapálených svíčkách za zvuku relaxační hudby.  Masáž nezahrnuje intimní partie.


Cena: 1200 Kč

Během tantrické masáže okořeněné o prvky lehkého BDSM ochutnáte rizí mužskou dominanci, což je neuvěřitelně osvobozující a vzrušující. Vaše tělo okusí silnější hmaty a pevnější doteky, namísto peříček vezme masér do ruky bičík nebo kožené důtky. Vyzkoušíte si pocit naprosté odevzdanosti. Celá masáž probíhá v bezpečném prostředí dle dohodnutých hranic, v úctě a s hlubokým respektem. Zahrnuta je také olejová masáž celého těla, součástí rituálu může být i masáž intimních partií.

 • úvodní rozhovor u čaje
 • 2 hod. masáž
 • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů

Cena: 2500 Kč