Masáže pro ženy

TANTRICKÁ MASÁŽ

Při tantrické masáži pro ženy okusíte pocity skutečné bohyně. Bude o vás pečováno s maximální něhou a plnou pozorností. Uvolní se každičký sval na vašem těle a otevře se cesta, na jejímž konci můžete nalézt prožitek dokonalého stavu otevřeného vědomí.

Masáž začíná úvodním rituálem pro počáteční odblokování, rozproudění zatuhlé energie a navození příjemné atmosféry i vzájemné důvěry. Přitom budete oblečena v lehkém sarongu. Následuje dlouhá uvolňující masáž celého těla, během které budete hýčkána pomocí horkých ručníků, hedvábných předmětů, kožešinek i vonných olejů. Zahrnuta je relaxační masáž hlavy a reflexní masáž chodidel, nechybí dlouhé propojovací hmaty, masáž zadečku. Součástí může být i intimní masáž joni, masáž lze však plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. O tom, kde a jak se vás bude masér dotýkat, rozhodujete vy sama. Celý rituál probíhá v dokonalé atmosféře příjemné relaxační hudby, smyslných vůní a plápolajícího svitu svíček.

Cena masáže:
90 min. – 2.500 Kč
120 min. – 3.200 Kč (nejoblíbenější)
150 min. – 3.900 Kč
180 min. – 4.400 Kč
240 min. – 5.600 Kč

4 RUČNÍ MASÁŽ

Smyslná tantrická masáž prováděná současně dvěma maséry nebo masérkami je neobyčejným hlubokým zážitkem. Vaše tělo bude zahrnuto nepřeberným množstvím nádherných doteků, které vaše mysl nebude schopna pojmout a zcela rezignuje. Tím vám umožní hluboce se ponořit do meditace a prožitku smyslných doteků. Žádné místo na vašem těle nezůstane opomenuto. Budete se cítit jako v sedmém nebi, zcela odpojeni od vnější reality.

4 ruční masáž je třeba objednat s větším předstihem.

Cena masáže:
90 min. – 4.000 Kč
120 min. – 5.000 Kč
150 min. – 6.000 Kč
180 min. – 6.900 Kč

BDSM RITUÁL

Během tantrické masáže okořeněné o prvky lehkého BDSM ochutnáte rizí mužskou dominanci, což je neuvěřitelně osvobozující a vzrušující. Vaše tělo okusí silnější hmaty a pevnější doteky, namísto peříček vezme masér do ruky bičík nebo kožené důtky. Vyzkoušíte si pocit naprosté odevzdanosti. Celá masáž probíhá v bezpečném prostředí dle dohodnutých hranic, v úctě a s hlubokým respektem. Zahrnuta je také olejová masáž celého těla, součástí rituálu může být i masáž intimních partií.

Cena masáže:
90 min. – 2.500 Kč
120 min. – 3.200 Kč
150 min. – 3.900 Kč

TĚHOTENSKÉ MASÁŽE

Pro více informací o masážích pro nastávající maminky klikněte zde.

Cena masáže:
90 min. – 2.300 Kč
120 min. – 3.000 Kč

Uvolňující těhotenská masáž – 900 Kč

RELAXAČNÍ MASÁŽ pro ženy

Relaxační masáž slouží k seznámení s technikou vědomého doteku. Pohodlně se položíte na bříško, následující masáž teplým olejem zahrnuje celou zadní stranu těla od hlavy až po konečky prstů. Důraz je kladen na masáž hlavy a reflexní masáž chodidel. Vychutnávat si budete moci také lehké doteky peříčky a jemnými kožešinkami nebo se oddáte příjemnému nahřívání těla horkými ručníky. Vše probíhá při zapálených svíčkách za zvuku relaxační hudby.  Masáž nezahrnuje intimní partie.

Cena masáže:
60 min. – 1.000 Kč

VAGINÁLNÍ MAPOVÁNÍ

Vaginální mapování je technika, která slouží k uvolnění pánevního dna, zcitlivění intimních partií a lepšímu vnímání ženského těla. Pomáhá léčit bolesti, nepravidelnou či chybějící menstruaci, jizvy a odstraňuje nepříjemné zážitky a traumata uložená v oblasti jóni, které brání plnému prožívání sexuálního potěšení.

Sezení je vhodné pro ženy, které z nějakého důvodu zanevřely na sex, stejně tak i pro ženy, které vnímají, že potenciál prožívaného potěšení může být mnohem větší.

Celý proces vaginálního mapování vám před každým sezením nejprve vysvětlíme a domluvíme se na jeho průběhu. Za svého průvodce si můžete určit ženu nebo muže. Mapování je založeno na vědomých dotecích v oblasti jóni, vzájemné komunikaci a postupným odžíváním si uložených traumat.

Doporučujeme absolvovat tři sezení v kratším časovém sledu několika dní, tím dokážete přepsat paměť těla a dosáhnout trvalých změn. Rovněž je možné mapování zkombinovat s de-armouringovou terapií nebo rituálem tantrické masáže.

Cena balíčku tří sezení:
6.390Kč (1 sezení – 2.130 Kč)

DE-ARMOURING

De-armouring je metoda rozpouštění emočního krunýře. Každý z nás si v průběhu života do svého těla ukládá emoce, které se mohou na těle projevovat v podobě zatuhlé energie a následně jako psychosomatické nemoci. De-armouring pomáhá pomocí tlaku na jednotlivé body na těle tyto spazmy rozpouštět. Skrz pozornost svému tělu, zvládnutelné bolesti, dechu, energii a projeveným emocím, které si zde v bezpečném prostoru můžete dovolit odžít, dochází k hlubokému přijetí sebe sama. Rozlišujeme vnější a vnitřní de-armouring. Vnitřní de-armouring můžete také znát pod názvem vaginální nebo anální mapování. Terapie trvá cca 120 minut, je v ní zahrnuta úvodní konzultace, krátká tlaková masáž vycházející ze shiatsu, samotný de-armouring, relaxace a závěrečné sdílení pocitů. Sezení doporučujeme absolvovat 3x po sobě. Po terapii můžete pociťovat příval různých potlačených emocí, hlubokého uvolnění, rozvolnění pocitu „sevření“ či nové chuti do života.

Cena balíčku tří sezení:
6.390 Kč (1 sezení – 2.130 Kč)

Pokud vás tantra zajímá a chtěly byste se dozvědět něco víc, přihlašte se na některý z našich masérských kurzů. V kurzu Rituál tantrické masáže-základní výcvik se můžete naučit masírovat jako profesionální masérka, seznámíte se z klíčovými principy vědomého doteku a naučíte se vnímat, co vám tělo masírovaného svými signály říká a čím ho potěšit.