Masáže pro ženy

Hlavními znaky tantrické masáže jsou citlivý dotek, něha a bezpodmínečná vědomá pozornost. Proto je mezi ženami tak oblíbená. Přináší harmonii do těla a osvěžuje duši. Vyberete si z naší nabídky tantrických masáží pro ženy?

Luxusní masáž pro skutečné bohyně. Během tříhodinové péče věnované jen a jen vám se uvolní každičký sval na vašem těle a otevře se cesta, na jejímž konci čeká prožitek dokonalého stavu otevřeného vědomí. Masáž se skládá z několika příjemných rituálů: zažijete různé druhy vědomých doteků, od něžných po pevné a smyslné. Zahrnuje reflexní masáž hlavy, chodidel, všech prstů i každičkého citlivého zákoutí těla. Bude o vás pečováno s něhou a plnou pozorností. Součástí může být i intimní masáž joni, volba je plně na vás, masáž lze plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. Celý rituál probíhá v dokonalé atmosféře příjemné relaxační hudby, smyslných vůní a plápolajícího svitu svíček.

  • úvodní rozhovor u čaje
  • 3 hod. masáž
  • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů
 
Cena: 3600 Kč

Tantrická masáž začíná úvodním rituálem pro počáteční odblokování, rozproudění zatuhlé energie a navození příjemné atmosféry i vzájemné důvěry. Přitom budete oblečena v lehkém sarongu. Následuje dlouhá uvolňující masáž celého těla, během které vás čeká hýčkání pomocí horkých ručníků, hedvábných předmětů, kožešinek i vonných olejů. Zahrnuta je relaxační masáž hlavy a reflexní masáž chodidel, nechybí dlouhé propojovací hmaty, masáž zadečku. Součástí může být i intimní masáž joni, masáž lze však plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. O tom, kde a jak se vás bude masér dotýkat, rozhodujete vy sama.

  • úvodní rozhovor u čaje
  • 2 hod. masáž
  • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů
Cena: 2500 Kč

Nejkratší forma tantrické masáže slouží k seznámení s technikou tantrického doteku. Je velmi jemná, pomalá a příjemná. Pohodlně se položíte na bříško, následující masáž teplým olejem zahrnuje celou zadní stranu těla od hlavy až po konečky prstů. Zvláštní důraz je kladen na masáž hlavy a reflexní masáž chodidel. Vychutnávat si budete moci také lehké doteky peříčky a jemnými kožešinkami nebo se oddáte příjemnému nahřívání těla horkými ručníky. Vše probíhá při zapálených svíčkách za zvuku relaxační hudby. Tempo je přesně takové, které žena potřebuje pro dokonalé uvolnění. Masáž nezahrnuje intimní partie.

  • úvodní rozhovor u čaje
  • 1,5 hod. masáž
  • závěrečný odpočinek, sdílení pocitů
 
Cena: 1900 Kč