Masáže pro ženy

Tantrická masáž Plzeň

TANTRICKÁ MASÁŽ

Při tantrické masáži pro ženy okusíte pocity skutečné bohyně. Bude o vás pečováno s maximální něhou a plnou pozorností. Uvolní se každičký sval na vašem těle a otevře se cesta, na jejímž konci můžete nalézt prožitek dokonalého stavu otevřeného vědomí.

Masáž začíná úvodním rituálem pro počáteční odblokování, rozproudění zatuhlé energie a navození příjemné atmosféry i vzájemné důvěry. Přitom budete oblečena v lehkém sarongu. Následuje dlouhá uvolňující masáž celého těla, během které budete hýčkána pomocí horkých ručníků, hedvábných předmětů, kožešinek i vonných olejů. Zahrnuta je relaxační masáž hlavy a reflexní masáž chodidel, nechybí dlouhé propojovací hmaty, masáž zadečku. Součástí může být i intimní masáž joni, masáž lze však plnohodnotně prožít i bez zahrnutí intimních partií. O tom, kde a jak se vás bude masér dotýkat, rozhodujete vy sama. Celý rituál probíhá v dokonalé atmosféře příjemné relaxační hudby, smyslných vůní a plápolajícího svitu svíček.

Cena masáže:
90 min. – 2.100 Kč
120 min. – 2.700 Kč (nejoblíbenější)
150 min. – 3.200 Kč
180 min. – 3.800 Kč
240 min. – 4.800 Kč

4 RUČNÍ MASÁŽ

Smyslná tantrická masáž prováděná současně dvěma maséry nebo masérkami je neobyčejným hlubokým zážitkem. Vaše tělo bude zahrnuto nepřeberným množstvím nádherných doteků, které vaše mysl nebude schopna pojmout a zcela rezignuje. Tím vám umožní hluboce se ponořit do meditace a prožitku smyslných doteků. Žádné místo na vašem těle nezůstane opomenuto. Budete se cítit jako v sedmém nebi, zcela odpojeni od vnější reality.

4 ruční masáž je třeba objednat s větším předstihem.

Cena masáže:
90 min. – 3.200 Kč
120 min. – 4.400 Kč
150 min. – 5.000 Kč
180 min. – 6.000 Kč

BDSM RITUÁL

Během tantrické masáže okořeněné o prvky lehkého BDSM ochutnáte rizí mužskou dominanci, což je neuvěřitelně osvobozující a vzrušující. Vaše tělo okusí silnější hmaty a pevnější doteky, namísto peříček vezme masér do ruky bičík nebo kožené důtky. Vyzkoušíte si pocit naprosté odevzdanosti. Celá masáž probíhá v bezpečném prostředí dle dohodnutých hranic, v úctě a s hlubokým respektem. Zahrnuta je také olejová masáž celého těla, součástí rituálu může být i masáž intimních partií.

Cena masáže:
90 min. – 2.100 Kč
120 min. – 2.700 Kč
150 min. – 3.200 Kč

RELAXAČNÍ MASÁŽ

Relaxační masáž slouží k seznámení s technikou vědomého doteku. Pohodlně se položíte na bříško, následující masáž teplým olejem zahrnuje celou zadní stranu těla od hlavy až po konečky prstů. Důraz je kladen na masáž hlavy a reflexní masáž chodidel. Vychutnávat si budete moci také lehké doteky peříčky a jemnými kožešinkami nebo se oddáte příjemnému nahřívání těla horkými ručníky. Vše probíhá při zapálených svíčkách za zvuku relaxační hudby.  Masáž nezahrnuje intimní partie.

Cena masáže:
60 min. – 1.200 Kč