Individuální zážitkový kurz pro páry

Individuální zážitkový kurz pro páry je kombinací běžné tantrické masáže a výukového kurzu. Výukou provádí předem vybraná masérka, která na jednom z partnerů nejprve předvede jednotlivé masážní tahy a techniky a poté vyzve druhého z páru k zapojení se do masáže. Přijímající partner tedy zažije velmi uvolňující čtyřuční masáž od dvou lidí.

Oba partneři se v tomto kurzu nenásilným způsobem naučí několik oblíbených masážních a relaxačních tahů a technik, které pak mohou vzájemně na sobě praktikovat doma. Smyslem výuky je podpořit jistotu doteku, vyladit vhodné tempo a sílu masážních tahů, naučit se vzájemně vnímat potřeby druhého.

Obsah zážitkového kurzu může být uzpůsoben přáním a potřebám partnerů. Může zahrnovat následující části tantrického rituálu: úvodní rituál, uvolňující masáž horkými ručníky, jemná masáž peříčky a kožešinovými rukavicemi, reflexní masáž chodidel, odzbrojující masáž hlavy a šíje, smyslná olejová masáž celého těla, masáž prsou a dekoltu, masáž zadečku, intimní masáž jóny či lingamu.

Cena a délka výuky:

2 hodiny 3.200 Kč
2,5 hodiny 3.900 Kč
3 hodiny 4.400 Kč
4 hodiny 5.600 Kč

Tento kurz si můžete objednat na telefonním čísle salonu 792 315 500.