Smyslná masáž – splynutí duší

Naše smyslná masáž se dá přirovnat k určitému druhu umění. Je to v podstatě ladný tanec dvou těl, jejichž duše jsou spojeny v jiskrné divokosti a interakci. Okolní svět přestává existovat, zúčastnění tantričtí partneři vnímají jen svůj dech, tlukot srdce, vzájemný dotek fyzického těla a opojný naplňující pocit sounáležitosti.

Dávající jsou plně soustředěni na tělo přijímajícího a dokáží rozpoznat jeho potřeby, přesně vědí, v kterém okamžiku, kde a jakým způsobem se dotýkat – zda pevně chytit, zatlačit, škrábnout nebo jemně pohladit, přivinout se anebo rozhodně odtlačit a nechat vydechnout. Jejich tahy jsou vedené tak, jak to přijímající v daném okamžiku potřebují. Přijímající jsou naprosto odevzdáni dotekům masírujících, plně jim důvěřují a užívají si vzájemné blízkosti.

V tomto kurzu se zaměřujeme na trénování umění empatické, ale přesto jiskřivě smyslné masáže. Učíme se číst reakce těla masírovaných, nastavit správnou rychlost, netlačit, být dynamičtí a hlavně – nenechat se strhnout vlastní sexuální energií a pudovým pnutím. Tuto sílu naopak zkoušíme transformovat a využít k tomu, aby masáž měla náboj a nenudila.

Jedná se o druhý ze série jednodenních výukově-prožitkových tantrických kurzů. Určen je pro páry i jednotlivce, pro domácí použití, ale i profesionální maséry a masérky. Vhodný je pro začátečníky i pokročilé tantriky. Kurzem provádí Jan Kolář, zakladatel centra Tantra masáže Plzeň s asistentkou.

Náplň kurzu:

  • smyslná kontaktní masáž, potřeba fyzické blízkosti

  • čtení těla tantrického partnera/partnerky

  • propojení duší – trénink empatie

  • transformace vlastního vzrušení

  • práce s energií a dechem

  • prožitkové pojetí masáže, probouzení vášně


Délka kurzu:

1 den
(od 10:00 do cca 18:00)

Cena:
1.600 Kč/jednotlivec
2.800 Kč/pár

Přihlásit se můžete telefonicky na tel. č. 792 315 500 anebo emailem na info@tantramasazeplzen.cz. Počet účastníků v kurzu je omezen, rezervace je možná po nahlášení čísla platného poukazu.

Prodej univerzálních poukazů na jednodenní kurzy probíhá na www.poukazyknam.cz.